O NÁS

Dobrý den vítáme Vás na stránkách naší ordinace, která je otevřena od ledna 2013.

Vetrinární ordinaci vede MVDr. Lenka Müllerová. 

Zvířatům se věnuji již od roku 1989, kdy jsem zastávala pozici veterinárního lékaře, veterinárního lékaře inspektora epizootologa a veterinárního inspektora Welfare (tedy ochrana zvířat proti týrání). Je tedy možno směle říci, že mé povolání veterinářky není jenom prací, ale i životním posláním. 

Vystudovala jsem Výběrové gymnázium v Banské Štiavnici (SR). Poté jsem studovala obor Biofyzika na škole MGAVM -Moscow State Academy of Veterinary Medicine and Biotechnology named after K.I. Scriabinstudium. Studium jsem dokončila na Univerzitě veterinárního lékařství v Košicích.

Moje dosavadní profesní praxe je již 26 let a je provázena neustálým zvyšováním kvalifikace (atestace prvního a druhého stupně). Veterinární ordinace spolupracuje s renomovanými veterinárními pracovišti, laboratořemi a právníky. 

*Má francouzského buldočka Maxe


Asistentka Alexandra Korčoková

*Absolvovala střední zdravotní školu v Karlových Varech
*Ráda pomáhá druhým lidem, miluje zvířata a to jí přivedlo k nám na kliniku
*Již 13 let pracuje v ÚSP
*Má 6ti letého kocoura Mikeška
Záliby: zvířata, zimní sporty

Odborná poradkyně Pavla Havlíková

*Vystudovala Stomatologii LFUK, po 44 letech praxe se konečně přesvědčila jak jsou zvířata roztomilá, narozdíl od lidí. Miluje zvířata a proto dělá odbornou poradkyni veterinářům v stomatologické oblasti a působí na tomto pracovišti jako odborný poradce a vrchní sestra.
*Má svého šmudlánka ARANA 50kg NO
Záliby: pes, četba, příroda, zahradničení

Správce webových stránek Jana Grünwaldová

*Spravuje webové stránky Veteriny Lenky Ostrov
*Má boxera Skabyho
Záliby: zvířata, příroda, cestování