10A Stupeň Rovné Vlasy Brazilský Virgin Vlasy Tkát Svazky Lidské Vlasy Svazky 12"-26" Přírodní Barva na Vlasy Rozšíření 1 Svazek

Nový produkt

1 026.23 Kč

1 466.04 Kč

-30%

Štítky:

26 svazků tělo vlna, bcr, 10a syrové vlasy, lidské vlasy bundlls, 10a stupeň lidské vlasy, 1b 30 vlasy, třída 6a svazky, brazílie panenské vlasy, lidské vlasy bez útku pro háčkování cop, dárce souladu kůžičky virgin vlasy

verze=1.8;datum=20170323

production_information_Begin

production_information_End

product_photo_Begin

verze=1.8;datum=20170323

production_information_Begin Značka Alipop, Realiable na www.veterinalenkaostrov.cz, Materiál 100% kůžičky sladěny virgin lidské vlasy, žádný mix k Dispozici, Délka 10-28inch Položka Hmotnost 100g+-5g (3.5 oz)/Svazek Barva Přírodní barva může barvené(Vlastní Barva Akceptovány) Texturu, Přírodní vzor, mohou být ploché žehlit nebo restyled dosáhnout jiný vzhled Kvalitní Silné Útku, Vylučování a spleť zdarma. Plné svazky a husté konce. Hladké a měkké Přepravní Rychlá Doprava přes DHl/FEDEX/TNT v 2~5 pracovních dnů, Servis, Velkoobchod/Drop shipping/OEM/Vlastní(etikety,Štítky,tašky,uzavření,paruka je k dispozici)

product_photo_End

guan_lian_Begin

guan_lian_End

hair_measure_Begin

product_photo_End

guan_lian_Begin

guan_lian_End

hair_measure_Begin

Tipy: 3 svazky jsou dost pro hlavu, nebo kombinovat s uzávěrem.Pokud chcete u plnější vzhled, 4 svazky dohromady, je to dobrá volba. .Hlavní pravidlo:delší vlasy, rovná se kratší útku šířka.

hair_measure_End

about_us_Begin

Jako jeden z top lidské vlasy společnosti, jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům s nejlepší 100% lidské vlasy rozšíření na trhu. Ať už jste nový na našich webových stránkách, nebo nový zákazník obecně platí, že naším cílem je být vaší první volbou v vysoce kvalitní 100% Remy vlasy rozšíření. Alipop vlasy vybudovala svou pověst na prodej nejvyšší kvality, nádherné,měkké Remy prodlužování vlasů, doprovázené rychlý, přátelský a spolehlivý zákaznický servis. Zkušenosti naše odhodlání dnes, začít nakupovat pro váš dokonalý vzhled na Alipop vlasy společnosti.

about_us_End

hair_usage_Begin

Použijte široký-zub hřeben jemně kartáč vlasy ,kudrnaté vlasy, pls hladké vlasy ručně.

Nepoužívejte kartáč na vlasy od kořene k vrcholu.Počínaje od konce,hřeben throughand pak od středu,pak se konečně jde na vrchol.

Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

hair_usage_End

buyer_experience_Begin Kupující Zaplatit přepravní náklady Prodávající zaplatit přepravní náklady Fotografie poskytnuté informaci Odpor/Nevhodné ANO, Změnit styl nebo barvu, ANO Lodní nesprávné položky nebo barvy ano ano ANO problém s Kvalitou ano ano ANO Umělé důvod ne ne ne NE

1: Pls zkontrolujte, zda balíček pečlivě když u obdrží balíček. Pokud tam je žádné poškození, můžete podepsat pro balíček a potvrdit objednávku.

2: Pokud tam jsou nějaké rozbité nebo špatný produkt, pls fotit a kontaktujte nás co nejdříve.

buyer_experience_End

feedback_Begin

1.Spokojen: Pls dejte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu na www.veterinalenkaostrov.cz .Vaše pozitivní zpětná vazba je velkou moc pro nás, aby i nadále dodávat vysoce kvalitní vlasy a vynikající služby. (plus sdílení krásné obrázky budou mít možnost získat 30 dolarů odměnu)

2.Nespokojený:Prosím, kontaktujte nás před opustit negativní ohlasy.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.Prosím, dejte nám příležitost k vyřešení problému.

Děkujeme vám za nákup v našem obchodě! (zatímco donot opustit předložit jakýkoli spor nebo negativní zpětnou vazbu)

feedback_End

shipping_Begin

1: pls donot dát PO BOX adresu jako express canot dodat,Fyzická adresa je přijata.

2: pls donot povolit express company nechat balíček na vaše dveře, aby se zabránilo ztratil. 1.Vlasy tkaní:

K dispozici Textura: Rovné,Tělo Vlna,Hluboké Vlna,Volné vlna,přírodní vlna

K dispozici Typ: Brazílie/Peru/Malajské/Indické/Eurasian/mongolské Vlasy atd.

Avaiable Barva: Přírodní černá,2#,4#,27#,33#,99#,613#,ombre barva(1b/27#,1b/33#,1b/4/27#,1b/99j#)Vlastní Barva přijal.

K Dispozici Vlasů: Virgin Vlasy/Remy Vlasy/Non-Remy Vlasy

Paruka: Rovný,Tělo Vlna,Hluboké Vlna,Volné vlna,přírodní vlna atd.(vlastní přijetí objednávky)

shipping_End

FAQ_Begin Q1: Co remy vlasy?

A1: "Remy" nebo "Plné Kůžičky Vlasů" znamená, že vlasy všechny kůžičky,zdravé,neporušené a všechny kůžičku toku ve stejném směru od kořínků až na vrchol.Protože na pečlivé shromažďování proces,pouze "remy" kvalita vlasů může zaručit, že všechny kůžičku zůstane zarovnán a vlasy tangle-free vlasy v jeho nejpřirozenější podobě. Pravda,"remy" vlasy trvá po dlouhou dobu, pokud správně používány, mohou být znovu použity několikrát, a mohou být barevné nebo ploché žehlit tepla podle teploty, stejně jako ty vlastní vlasy. Q2: Jak vlasy se měří?

Jednotka Hmotnosti 100g(+/-5g)/kus
Položky za Balení 1 Kus Pouze
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Značka ALIPOP
Může Být Permed Ano
Vhodné Umírá Barvy Všechny Barvy
Typ Rozšíření Vlasy Tkaní
Vlasy Útek Stroj Double Weft
Textura Rovně
Původ KN(Původu)
Chemické Zpracování NIC
Materiál Lidské Vlasy
Nejdelší Vlasy Poměru <10%
Číslo Modelu Brazilský Virgin Vlasy
Materiál Třídy Panenské Vlasy

Související produkty