Matematika Zeď Obtisk Znak Obtisk Učebna Dekor Matematiky Škole Plakátu, Citát, Učitel Dar Vinyl Samolepka Na Zeď Umění Malby G958

Nový produkt

119.09 Kč

165.30 Kč

-28%

Štítky:

dekorace matematiky, dárek učitel, vzdělávací plakát matematické, deset matematika, dekor matematika, zdi stckers ložnice, učebna dekor, znamení wc, podlaha nálepka pro školy, pro hobot

Wall Art Dekorace Vinyl Obtisk Nálepka

Vytvořit místo ve vaší domácnosti, kanceláři nebo opravdu kdekoli, že vystavuje své osobnosti s naší levné, odolné, snadno se instaluje, vinyl grafiky!!!

Produkt Velikosti :

S: 57x24 cm

M: 100x42 cm

L: 135x57 cm

Pokud potřebujete jiné velikosti,můžete nás kontaktovat

O naše vinylové nálepky...

1. Používáme pouze vysoce kvalitní, home dekor vinyl.

2.Instalace Oblast: obtisky lze aplikovat na všechny hladké povrchy, jako jsou Stěny, Okna, Dveře, Skříně, Plast, Kov, Dlaždice, Desky a atd., velmi snadné použití, žádné šablony nebo ruční malování! (Použití obtisky na texturou zdi bude trochu obtížnější)

3.Obtisky jsou snadno vyměnitelné, ale nemohou být znovu použity/nahradit; můžete odstranit vinyl bez poškození povrchu nebo dělat to špinavé.

4.Jsme vystřihnout pouze z jedné pevné tón barvy vinyl, druhé barvu, uvnitř je barva vaší zdí nebo povrchem, kam budete chtít aplikovat.

5.Barvy mohou být mírně odlišné v závislosti na nastavení vašeho POČÍTAČE.

Velikost nálepky může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti

Scénáře ZEĎ
Klasifikace Podlahové Samolepky
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Číslo Modelu G958
Značka AIBOLI
Specifikace Single-piece Package
Materiál PVC
Styl Moderní
Téma vzor

Související produkty