Q528 Děti Chytré Hodinky s Kamerou, Osvětlení, GPS, Chytré Hodinky, Spánek Monitor SOS Dětské Hodiny 2G SIM Anti-ztracené Děti Smartwatch.

Nový produkt

430.99 Kč

718.32 Kč

-41%

Štítky:

smartwatch, hodiny fotoaparátu, občan, gp tracker, slim dítě chytré hodinky, chytré hodinky, muži hodinky, fitbit sledovat, baby monitor monitory, smartwach vodotěsné

Pro všechny naše klienty:

*Továrna Výhodou

Továrna v současné době jsme spolupracující je největší dětské hodinky s továrně v Shenzhen,Čína,která vlastní kvalifikované pracovníky, s dobrou svařovací technologie a přísné kontroly kvality.

* Materiál výhodou

Materiály čipy,reproduktory a baterie jsou nejlepší na trhu.

*Služby výhodou

Jsme specializující se na dětský chytré hodinky pro 4 let, rychlé dodání do 24 hodin, rychlá odezva do 24 hodin. Všechny operace, problémy,problémy s kvalitou a logistické problémy, prosím, kontaktujte nás kdykoliv.

*Cenové zvýhodnění

Naše ceny jsou velkoobchodní ceny s úzkými zisky,a jsme vítáni pro práci s. Velkoobchodů a dropshipping klienty.Prosím laskavě být pozornost porovnání s zpětné vazby pro stejné položky před cílem.

Jak Používat: 1. Skenování QR kód na obalu krabice nebo přímo stáhnout aplikace z telefonu app store.

2. Stáhněte si APLIKACI "Setracker" a Zaregistrovat Účet.

3. Skenování nebo zadejte do zařízení ID.Každé zařízení má pouze jeden unikátní ID, to může být použit pouze jednou, a to je přístup k připojení mezi hodinky a telefon. ( pokud to oznámí ID byla zapsána během přihlášení, prosím, kontaktujte nás na reset pro vás. )

4. Vyberte jazyk a umístění serveru. Po skenování ID zařízení a naplňte do účtu jméno a heslo. Musíte vybrat jazyk a server v oblasti dříve, než ji dokončíte. ( zde, prosím, ujistěte se, že vybrat správné umístění serveru, nebo vést k "device offline" během poloze. )

5. Další tipy by měla být věnována větší pozornost:

* Musíte mít správnou sim kartu, také otevřít 2G data flow funkce pro internet a volání funkce. ( poznámka: ne všechny sim karty fit tento GPS hodinky. )

* Prosím, ujistěte se, že vypnout hodinky v průběhu vložíte sim kartu do hodinek.

* Pokud máte všechny tyto hodinky také nemůže fungovat, prosím, nebojte se, používat svůj telefon, který má nainstalovány tyto hodinky je aplikace, posílat SMS, aby se podívat na nastavení, odeslat pw,123456,ts# hodinky hodinky odpoví na SMS, a pak poslat tuto zprávu pw,123456,imsi# na poslední, prosím, pošlete screenshoty z těch SMS a jeho odpověď k nám, přidejte fotku těchto hodinek je zpět k nám, pak budeme zkontrolujte, zda vaše hodinky nastavení, a vyřešit váš problém.

Cílem Tipy:

1,Zahraniční Q528 ( Verze anglická a ruská Verze ) nepodporuje počasí funkci.

Hlavní funkce:

Svítilna funkce: dobré učení pomoci,dívat se na malé světlo, pochodeň světla, rozsah expozice je poměrně malá a koncentrovaná,a proto nebude mít vliv na celou místnost, světlo,role omezena na pochodeň brzy číst,a šetřit energii.

Fotoaparát: fotoaparát může nahrávat každý okamžik dítě.

Brzy funkce učení: Děti brzo naklonil se učitel. To je Matematický hra v hodinkách. To může pomoci zlepšit dětský intelekt.

Vzdálené monitorování: jeden způsob, jak poslouchat zvuk kdykoliv o dítě je v prostředí, kdy telefon posílat poslouchat pokyny,hodinky působí nic, ale zavolat zpět, automaticky.

Hlas mikro chat: hodinky nejen že může zavolat,může také hlas, mikro chat,můžete mluvit s vaše dítě kdykoliv a kdekoliv.

Přesné umístění: používáme základnové stanice,GPS a LBS dvojité místo pro přesné umístění.

SOS tlačítko pro pomoc: děti mohou dlouho, stiskněte tlačítko SOS na klíč pro pomoc, když oni jsou v nebezpečí.

Elektronický plot: rodiče mohou přizpůsobit bezpečnostní rozpětí,kdy dítě nebo starší za bezpečnostní zónu APLIKACE bude přijímat inteligentní připomenutí včasné,matky nemusíte se starat o to, jsem se zatoulal.

Anti porazit režim: rodiče mohou nastavit době zakázáno podle třídy čas.když dítě je ve třídě, čas,hodinky, peří nejsou k dispozici aby bylo zajištěno normální, aby pro školy.

Trace replay: můžete sledovat pohyb trasy do 30 dnů.

Odmítnout stanger volání: cizinec nemůže volat chytré hodinky.

Skupiny budík připomenutí: to pomáhá dětem, aby se na pravidelné hodiny. takže přátelé:po dvou hodinkách otevřít spřátelit funkce,to může přidat přátele tím, že se dotknete na lehkou váhu.hodinky můžete poslat hlas na chatu s ostatními.

Zakázat použití: když je na třídě, rodič může nastavit čas na třídy prostřednictvím aplikace, aby se zabránilo děti si hrají na chytré hodinky.

Systém NIC
Značka greentiger
GSM,GPRS 850/900/1800/1900Mhz
Více Číselníky No
Baterie Odnímatelné No
Původ KN(Původu)
Zadní Kamera 0.3 MP
APLIKACE je k Dispozici ke Stažení No
Kapela Materiál Silikagel
GPS Ano
Jazyk Ruština
Režim Sítě 2G
Mechanismus No
Kapela Odnímatelné No
Velikost Displeje 1.4 Inch
Aplikace Věkové Skupiny Dítě
SIM Karta k Dispozici Ano
Materiál Pouzdra Plastové
Kapacita baterie 300-450mAh
ROM <128MB
Tvar Obrazovky Náměstí
CPU Model MTK 2503
Styl Roztomilý
RAM <128MB
CPU Výrobce Mediatek
Typ Pohybu Elektronické
Speciální Funkce Svítilna, Kamera, Děti, rané učení
Typ Na Zápěstí
Usnesení 128*128
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Funkce Osvětlení
Vodotěsné Třída Není Vodotěsné

Související produkty