150 Intenzita elektrické Dobíjecí EMS Nohy hubnutí thighToning Pás ABS Ženského stehna Toner Hubnutí Nohy Pás

Nový produkt

1 175.35 Kč

1 237.10 Kč

-5%

Štítky:

slim abs bederní pás, záplaty pás abs, těhotenství štíhlý pás, štíhlé abs pás, slim abs pás recenze, postel abs pás, iggy štíhlý pás, celkem abs pás, módní slim korzet pás, kalhotky slim pás

150 Intenzita elektrické Dobíjecí EMS Nohy hubnutí thighToning Pás ABS Ženského stehna Toner Hubnutí Nohy Pás

Co je EMS ?

Elektrická stimulace svalů(EMS) je široce používaný a klinicky ověřené technologie pro tónování a stengthening svaly. EMS technologie je používá náš produkt pro tonizaci,zpevnění a posílení svalů, zlepšit tvar těla ,helpingpeopleto vypadat a cítit se dobře. EMS technologie je také používán našich výrobků jako součást pre-a post-ošetření po chirurgické kolena, bederní páteř, rehabilitace a hip zásahy související s osteoartrózou nebo sportovní zranění. Další aplikace incude léčba pooperační otoky, stejně jako zlepšení místní krevní oběh do svalů. EMS je jemná terapie pro domácí použití

Jak to funguje?

Elektrody umístěné na kůži projít jemný elektrický proud prostřednictvím jeho povrchu, které aktivují nervy, které zase produkují kontrakce cílené svalové skupiny.

Co je DESÍTKY?

Transkutánní elektrická nervová stimulace(TENS) terapie je klinicky prokázáno,snadné použití,bezpečná alternativa k bolest zabíjení léky a je široce předepsané lékaři po celém světě. DESÍTKY mohou být použity k úlevě od akutní i chronické bolesti a její je v léčbě druhé(zejména chronické bolesti zad), kde získal největší uznání v posledních letech. Jako forma terapie je vhodná pro většinu pacientů, a to zejména užitečné v situacích, kde citlivost na analgetika existuje. Náš produkt, také pomocí teorie DESÍTEK.

Jak to funguje?

DESÍTKY funguje odesílání firmy ,pohodlné elektrické impulsy, které jsou dodávány na kůži pomocí lepicí podložky

Vlastnosti:

10modes 150intensity

Vestavěná li-ion baterie

Přenosný snadno ovladatelný

Všimněte si, Prosím, dávejte pozor na zprávy na www.veterinalenkaostrov.cz po uvolnění, aby pro někdy potřebujeme potvrzení před odesláním výrobku k vám Zpětná vazba 1) Vaše Zpětná vazba je opravdu důležité pro nás,p pronájmu, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní(1-2 hvězdičky) zpětnou vazbu . Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat si šťastný nakupování. N egative zpětnou vazbu opravdu ublížit nám hodně Celní Odbavení 1.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu, aby zjistil, kolik je třeba zaplatit, pokud si koupíte věci z Číny (obvykle hlásí nižší hodnotu pro zákazníka, aby se zabránilo nebo snížit dovozní daň, pokud existuje). 2. Jako kupující, měli byste platit daně, pokud nějaké, když uděláte objednávku na www.veterinalenkaostrov.cz. Jako naše cena nezahrnuje dovozní daně, DPH, nebo jiných poplatků způsobené import. Jsme prodejci postarat se o export a budeme vás podporovat, aby se celní odbavení, jako je nabídka souborů požádal atd Mezinárodní Lodní dopravy 1. Pokud vaše objednávka je dodáván tím, DHL, FEDEX, UPS, atd, a chcete, jeden určitý express, jako je DHL, prosím, nechte nám vzkaz, nebo budeme loď v náhodném pořadí. 2. Vzdálené Oblasti za Poplatek : Pokud je vaše adresa patří do Vzdálené Oblasti. Máme právo vás požádat, abyste platit další Vzdálené Oblasti za Poplatek znovu, i již skončil vaši platbu vaší objednávky, jako je tento poplatek požaduje express ne nás. 3. Na dealine pro normální registrovaná pošta je 60 dnů, pokud po 60 dnech jste ještě havent dostal zboží, prosím, kontaktujte nás, my vám vrátíme nebo odeslat stroj pro vás.

Vrácení/Náhrada(věnujte, Prosím, pozornost následující položky)

1. Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 7 dnů po položku přijaté & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel. Položky se vrátil po 7 dnů doručení jsou způsobilé pouze pro opravy.

2. Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění. Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materiály.

3. Prosím, zabalte položky pečlivě. Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné. V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány. Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.

4. Pokud je položka nalezena non-vadné, bude položka zaslána zpět kupujícímu na náklady kupujícího. Položky vrácené bez RMA číslo bude odmítnuta a vrácena odesílateli. Kupující je odpovědný za Všechny Vrátit Poštovné a Poplatky za Dopravu. Kupující je odpovědný za další náklady na dopravu pro položky, které jsou vráceny odmítl a/nebo nedoručitelná. Nepřijímáme žádné výnosy bez povolení číslo na krabičce nebo štítku je, že se vrátil.

Aplikace Noha
Číslo Modelu ms-10
Značka DISIYING
Materiál Non-Tkané
Velikost Medium

Související produkty