Trojboký Hranol Přívěsek Může Být Užíván Náhrdelník Mobilní Fotografování Dětí, Podívat Se Na Rainbow Lomu Hranolu Barvy Prism

Nový produkt

199.32 Kč

293.21 Kč

-33%

Štítky:

pravítko trojúhelníkové, skleněný hranol, rainbow top, crystal prism suncatcher, geodetické vybavení obchodu, stanice celkem, baterie sokkia, totální stanice profesionální, mini impressora, fotoaparát leica

Kvalitní Řemeslné Zpracování

Naše hranoly jsou vyrobeny s K9 optické sklo. Jsou kontrolovány pro přehlednost a nedostatky během výrobního procesu. Naše hranoly jsou ručně broušené a leštěné, aby naše specifické požadavky na velikost pro zachování konzistence a kvality. Naše hranoly jsou mírně širší než konkurence, aby se jim lépe držet a používat.

Všechny naše hranoly tak v naší polstrovaný satén lemované box.

Jak prism vytvořit duhu?

Když se pohybuje světlo ze vzduchu do skla hranolu, lom světla nastane. Konstrukce hranolu způsobuje lehké změny směru. Paprsek světla se skládá z mnoha vlnových délek světla. Každá vlnová délka prochází přes hranol s různými odpor než ostatní světelné vlny. Na různých vlnových délkách, obvykle cestovat společně, ale dostat se rozptýlí procházející hranol a můžeme je vidět odděleně jako duha.

Hranoly nejsou jen pro vědy třídy a zábavné světelné experimenty. Oba amatérští a profesionální fotografové mohou použít hranoly vytvořit zajímavé efekty do svých snímků. Viz níže pro více informací o tom, jak se dělá duha a fraktální efekty objektivu můžete vytvořit s naší prism.

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Rovnostranný trojúhelník prism
Velikost 10*10*30mm
Certifikace CE
kvalita povrchu 60/40
Materiál BK7H-K9L
Tolerance Úhlu 3 '
Rozměr Tolerance 0.01-0.1
Tvar Trojúhelník
Rovinnost lambda/4
Značka NoEnName_Null

Související produkty