Originální Náhradní Baterie Pro Caterpillar Cat S50 S60 S40 S30 APLIKACE-12F-F57571-CGX-111 Originální Baterie 3800mAh

Nový produkt

186.51 Kč

207.30 Kč

-11%

Štítky:

agm telefon, kryt caterpillar, kočka s60, mobil caterpillar s60, vrstvy kočka s60, Kočka S61, film housenka s60, ip 69, caterpillar s60, baterie caterpillar

Atributy produktu: 100% Originální Originální

Typ Baterie:

Baterie kapacita: 3800mAh

Napětí limit: 3.85 V

Kompatibilní s: Pro Caterpillar Cat S50 S60 S40 S30 APLIKACE-12F-F57571-CGX-111

Baterie Země Původu: Čína

Balení specifikace: bulk balení (bublinková obálka taška)

Tento produkt zajistí, že nákup od výrobců příslušenství prodejní kanály, naprosto 100% originální původní.

Důležité: Nové Lithium-Iontové baterie musí být PLNĚ NABITÁ a PLNĚ VYBITÁ 2 až 3 krát před tím, než se PLNĚ STABILIZUJE. Prosím, pamatujte, že nové Lithium-Ion baterie, plný výkon a dlouhou životnost je dosaženo pouze po 2 až 3 cyklech úplného nabití a vybití. Poté, co jste jít přes 2 až 3 cykly, budete nikdy muset stav baterie znovu! Všechny hovoru a doba v pohotovostním režimu jsou přibližné, v závislosti na dopravce, nastavení sítě, síle signálu a vybraných funkcích. Hovoru a doba v Pohotovostním režimu bude nižší v Analogovém režimu, jak je uvedeno výše.

Vážení zákazníci a přítel: když si koupíte svůj produkt,pokud se stane něco neobvyklého:neobdržel zboží, nebo v rozporu s popisem, nebo z jiných důvodů nejste spokojeni. Prosím, nenechávejte neutrální (nebo negativní )zpětnou vazbu, nebo otevřít případě, snadno, prosím, neváhejte a napište, kontaktujte mě. Budeme dělat naše nejlepší služby, aby váš problém vyřešit. Jsem přesvědčen, že dobrá komunikace může vyřešit všechno. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Budeme loď vaše položky, jakmile je to možné poté, co jste provedli platbu. Pokud vaše položky došly zásoby nebo jakékoli jiné problémy. Řekneme vám, co nejdříve. Normálně jsme loď, Hong Kong Letecky, Singapur Letecky. Mezinárodní Doprava vyžaduje složitější lodní postupy. Pokud položka není dorazil po očekáváním den nebo jakoukoli jinou otázku. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém.

Původ KN(Původu)
Kapacita baterie(mAh) 3501mAh-5000mAh
Originální nebo Ne Originální
Značka kňučení
Certifikace Kvality ce

Související produkty