Moderní Jednoduchý Abstraktní Psychedelické Line Art Plátně Obraz, Plakát, Domácí Dekorace pro Obývací Pokoj Bez Rámováno

Nový produkt

59.02 Kč

123.08 Kč

-53%

Štítky:

15580r13 pneumatiky, 18650 hg2 bulk, 155 přední náprava, 18650 světlo hp, 1532 pickguard, 150xl 025 pás, 18 oz obrubu, 18 pin citroen, 18650 li vrták

Můj drahý Příteli, PROSÍM, podívejte se NA OZNÁMENÍ, NEŽ JSTE NABÍDKU A PLATIT

1.Produkt je vyroben v ČÍNĚ .

2.Negativní zpětnou vazbu nic neřeší. Pokud máte nějaký problém, o naše transakcí, prosím, kontaktujte nás jako první. Jsme vždy ochotni pracovat na věci.

3.Pokud se nechcete dostat položky, po uhrazen 25 dnů,prosím, kontaktujte nás, budeme dělat naše nejlepší, aby to vyřešit !

4. Budeme loď na adresu, kterou jste odešel na Alibaba, když jste si objednali, prosím, potvrďte vaši dodací adresu na Alibaba, je správné, když budete platit. Pokud potřebujete změnit vaši dodací adresu, prosím, musí zanechat nám vzkaz s platbou.

Zpětná vazba a Kontaktujte nás

1, Pokud nejste spokojeni s touto transakcí z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Prosím, dejte nám šanci v našich silách vyřešit problém.

2. Všechny naše produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním. Pokud zakoupené položku, kterou jste obdrželi, je vadné, kontaktujte nás co NEJDŘÍVE, budeme řešit.

===========================================================================

Platba:

1. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná. Budeme pouze sledovat vaši adresu uvedenou v platba za zásilku.

2. Vzhledem k bezpečné důvodů, jsme nejsou povolena změna adresy prostřednictvím e-mailu. Nemáme žádnou odpovědnost za doručovací adresu dispozici.

3. Platba musí být doručena do 7 dnů po aukci skončil. Prosím, nepoužívejte nabídku, pokud nejste v úmyslu koupit.

Značka CLSTROSE
Podpora Základní Plátno
Formulář Jeden
Rám No
Tvar Svislý Obdélník
Střední Vodotěsné Inkoust
Originální No
Technics Sprej Malování
Režim rámečku Nerámováno
Typ Plátno Tisků
Materiál Plátno
Číslo Modelu 16558558
Předměty abstraktní
Styl Moderní

Související produkty