Nový Domov Zahrada Skleníkových Rostlin konev na Květiny Systém Automatický Časovač Zavlažování Nastavit Irigátor Nástrojů Undefined

Nový produkt

130.64 Kč

311.06 Kč

-59%

Štítky:

arduino skleníku zavlažovací systém, pro zahradní skleník, emise skleníkových vody, pro zahradní nářadí, zavlažování časovač instalace, zahradní výsadbu nástroje, snadné zavlažování odkapávací, jednoduché akvaponické systém, zahradní zelený dům, kapání vody

Cyklus Intervalech

Otevřít jednou 1-23 hodin Nebo otevřít jednou za 1-30 dní

Zalévání čas

Zalévání pro 10-59s pokaždé, Nebo zalévání za 1-5min pokaždé, když

E. g:

Interval je nastaven čas: 10 hodin

Zalévání je nastaven čas: 30 sekund

Pracovní efekt: automatické zavlažovací zařízení je zapnuto každých 10 hodin, a napojena po dobu 30 sekund, a pak zavřel, automaticky oběhu.

> Vlastnosti produktu

【Unikátní nastavení parametrů knoflíku】nastavení parametrů, ve srovnání s tradiční tlačítka, rotační úprava přináší rychlejší reakce a lepší ruce pocit.

【Přichází s zatahovací sponou】teleskopické pevné spony může být upnut na okraji nádoby, aby ušetřit a optimalizovat umístění prostor.

【Zavlažování kořeny rostlin】design příkopu odkapávací šipka, ve srovnání s ruční zalévání, může přesně zalévat rostliny šetřit vodou.

【Power-off parametr paměťová funkce】Vestavěný paměťový čip, když je odpojeno napájení, napájení, parametry, které jste předtím nastavit nezmění, plně reagovat na různé mimořádné události, a udržovat normální zalévání rostlin.

【Bezvodý detekce funkce】, Když není voda v moři, hostitel bude automaticky přestane pracovat po 30 sekundách od zastavení vody, aby se chránit sebe, a na displeji se zobrazí "Err"

【Použití type-c rozhraní】proudu napájení rozhraní na trhu je vybrán. Pokud jde o rychlost přenosu, rozhraní Type-c má rychlé nabíjení a rychlý přenos funkce.

> Parametr výrobku

Název produktu: Inteligentní automatický zavlažovací zařízení

Rozměry výrobku: 108*60*50mm

Zalévání množství: 1-15 hrnce

Stroj shell materiál: ABS, nehořlavý plast

Použití scéna: balkon, kancelář, zahrada, květ, postel, atd.

Produkty patří:

【Zalévání Souprav】Ovladač 1ks,Silikonovou hadici 10m,Zakřivené odkapávací šipka 10ks,Průhledné tričko 10ks,kabel USB 1ks,Potopení koule 1ks,Příručka.

【Zalévání Sady B】Ovladač 1ks,Silikonovou hadici 10m,Zakřivené odkapávací šipka 15 ks,Transparentní tee 15ks,kabel USB 1ks,Potopení koule 1ks,Příručka.

【Zalévání Kit C】Ovladač 1ks,Silikonovou hadici 10m,Trysku 10ks,Průhledné tričko 10ks,kabel USB 1ks,Potopení koule 1ks,Příručka.

【Příslušenství 1】Silikonové trubice, 10 m,Zakřivené odkapávací šipka 10ks,Průhledné tričko 10ks,Potopení koule 1ks

【Příslušenství 2】Zakřivené odkapávací šipka 10ks,Průhledné tričko 10ks

【Příslušenství 3】Tryska 10ks,Průhledné tričko 10ks

【Příslušenství 4】Silikonové trubice 10m

POZNÁMKA: Tento produkt nemá nepromokavé funkce, pokud potřebujete, aby ji používat venku, prosím, přijmout ochranná opatření.

Materiál Plastové
rozměry výrobku 108*60*50mm
Zalévání množství 1-15 hrnce
Původ KN(Původu)
Použití scéna balkon, kancelář, zahrada, květ, postel, atd.
Značka DXBQYYXGS
Stroj shell materiál ABS ohnivzdorné plastové
Název produktu Inteligentní automatický zavlažovací zařízení
Typ Zalévání Soupravy

Související produkty