Urologické Zařízení Močového Měchýře Punkční Jehly Punkce Píštěle Jehly Cystostomie Vpichu Jehly Jehly Cystostomie

Nový produkt

3 003.49 Kč

Štítky:

EliteBook, ninja venkovní, urolog, kit ninja, ninja bojovník překážkovou dráhu pro děti, baterie notebooku hp, hp, stoupání vlak, ninja lano, Baterie

Urologické Zařízení Močového Měchýře Punkční Jehly Punkce Píštěle Jehly Cystostomie Vpichu Jehly Jehly Cystostomie

Poznámka: Produkt, Ceny A Zvláštní Podmínky, Prosím, Kontaktujte Nás Před Nákupem

Tipy, které Vám pomohou

Pro Brazílii kupující, pokud zvolíte Expresní doručení, jako je FED, DHL, UPS, Ect. P pronájmu, poskytují compan y jméno a CNPJ číslo nebo CPF Číslo. Prosím zkontrolujte, zda vaše zprávy často , možná máme nějaké problémy, potřebuji vaše potvrzení před odesláním. Uveďte, prosím, vaše celé JMÉNO pro lodní dopravu . Provést výběr, pokud výrobek má parametry , nebo poznámky v objednávce. Chile, Argentina kupující uveďte, prosím, vaše Daňové číslo, pro expresní dopravy, jako je UPS. "Dodací Doba" vzhledem k tomu, tím, že www.veterinalenkaostrov.cz není správné, NENÍ naše garantované době. Poštou je levné, ale ne rychle, a to zejména pro některé vzdálené země. Pokud jste naléhavé, prosím, dotaz, rychlejší metody. Pokud lodi express, ujistěte se, že nejsi v remote area , nebo dodatečné náklady, které jsou zapotřebí, a prosím, na vědomí, že je pro dálkové pleace dodání : Účtované Logostics Společnosti ! Sledovací číslo je k dispozici pro každý balíček. Sledovat zde: www.17track.net/index_en.shtml . Standardní baterie, kapaliny a další zakázané části jsou obvykle odstraněny před odesláním, pokud vaše položky jsou tyto , můžeme dodávány Speciální Linku, která bude účtována dolarů navíc, Celní, Cla a Dovozní Poplatky jsou kupující odpovědnost. Nejsme zodpovědní za celní zpoždění nebo jakýchkoli povinností, cla, Daň z Přidané Hodnoty (DPH) či jiných poplatků, které mohou vzniknout při nákupu. Být znát své celní politiky.

Tipy o Poprodejního Prosím, Dejte nám 5-hvězdičkový pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby!!!!! C ommunication je vždy více užitečné, než spor. Otevírací sporu pomoci nic, ale zvýšit nedorozumění!!!! Negativní zpětná vazba nemůže být změněn ! Prosím, kontaktujte nás pro lepší metody pro řešení sporů!

Značka laez evaw
Typ Rozhraní NO
Původ KN(Původu)

Související produkty