AULDEY Super Křídlo Bažinaté 15cm ABS Super Deformovatelné Letadla Robot Křídlo Deformovatelné Hračka Nejlepší Dárek pro Děti

Nový produkt

230.62 Kč

256.24 Kč

-10%

Štítky:

robot rám velký, hračka transformovat, robot, transformovat, robot hračka, fx070c, auldey yoyo, astro boy hračky, profesionální yoyo, tobot

Vítejte na Worry-free toy Store

Materiál: ABS Velikost: 12 cm vysoký robot (asi 4,7 v.) Krátký popis: Super křídla deformovatelné hračky Začít stavu 100% Balíčky: w fórum kam chcete příspěvek je velikost Balení: 16.0 * 12.5 * 17.0 (CM) Celková hmotnost / balení: 0.25 kg

Tipy:

Vážený zákazníku! Obchod prodává dva styly, jeden je zabalené v krabici, a druhý je balené bez krabičky

Pro všechny naše zákazníky

Upozornění: Existuje mnoho nových značek podobných produktů na trhu v poslední době. I když jejich ceny jsou velmi levné, jejich výrobky jsou nekvalitní. Mnoho vzorky jsou nekvalitní, když na návštěvě a nákupu vzorky od jiných dodavatelů. Po porovnání vzorků od různých dodavatelů, znovu a znovu, zvolili jsme si tento vysoce kvalitní produkt pro vás za nejnižší cenu. Udržujeme dobré vztahy s našimi dodavateli, tak, že můžeme poskytnout našim zákazníkům stabilní a spolehlivé zásob. Máme nějaké profesionální technici pro kontrolu kvality všech položek v naší továrně. Každá položka bude pečlivě zkontrolovat, a pak poslal pro naše zákazníky.

Záruka:

Tyto položky budou odeslány doporučeně leteckou poštu z Čína Post. To bude trvat 12 až 30 dní, aby ho najít, Pokud nechcete dostávat váš článek do 60 dnů, Kontaktujte nás, budeme vás platit všechny peníze, nebo vám dáme nový projekt podle vašeho přání.

Náklad:

Tyto položky budou odeslány doporučeně leteckou poštu z Čína Post. Nákup žádanka bude vydáno do 1 až 7 pracovních dnů po zaplacení. Obvykle, vaše zásilka musí dorazit do 12 do 30 dnů, ale to může trvat více času pro špatné počasí, sezóna, atd.

Pokud najdete nějaké chyby, prosím, neváhejte komentář!

1. Nákup Popis:

Prosím, ujistěte se, že používat vaše celé jméno, správnou adresu a telefonní číslo pro odesílání účely (Mezinárodní odesílání vyžaduje váš signál, takže budeme potřebovat vaše telefonní číslo a zaručit, že informace budou sdíleny s třetími stranami)

Náhrady:

Pokud nechcete dostávat váš článek do 60 dnů, vrátíme vám všechny peníze zpět, nebo poslat novou věc dle vašeho přání

Připomínky a kontakty, Pokud nejste spokojeni, kontaktujte naši servisní odborníci přímo. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém, dokud jste spokojeni, Děkuji moc za vaši pozitivní zpětnou vazbu (pět hvězdiček). To je pro nás důležité, Naším cílem je poskytovat služby pro starší zákazníky, takže se budeme vynaloží veškeré úsilí k vyřešení jakýchkoli problémů.

Věkové Rozmezí > 14 let
Dálkové Ovládání No
Nombre de la marca AULDEY
Téma Roboty
Materiál ABS
Voják Příslušenství Voják Hotový Výrobek
Tím, Že Animace Zdroj Čína
stav In-Stock Položky
Varování super hračky
Rango de edad 12 až 15 let
Komoditní Atribut Díly
Verze Typ Druhé Vydání
Rozměry výška 4.7 palcový
Tema Cine y TV
Originální Balení Ano
Značka AULDEY
Stupeň dokončení Productos terminados
Číslo Modelu Transformace robot
Stupnice 1/48
Dokončení Stupeň Semi-hotový Výrobek
Typ Položky Model
Pohlaví Unisex
Aplikace Festival dárky,dovolenou gi
Loutky Typ Model
Velikost big 12cm
Mfg Pořadové Číslo robot

Související produkty