ZK-TB21 TPA3116D2 Bluetooth 5.0 Subwoofer Zesilovač Board 2.1 Kanálový AMP Modul 77HA

Nový produkt

393.18 Kč

538.74 Kč

-28%

Štítky:

2.1 amp, digitální zesilovač yda138 e, 2.1 předzesilovač, xh m543 hluk, amplifi tpa3116d2, TPA3116, 2x50w zesilovač tpa3116, rada rk3399, zk tb21, mrzutý

74613

Funkce:

1.Jak si vybrat napájení?

Napájecí zdroj s deskou je velmi klíčové, vybrané napájení zvlnění musí být malé, velké zvlnění napájení povede k zesilovač spodní hluku, je aktuální zvuk.Čím vyšší napětí, tím vyšší proud, a vyšší výkon. Pokud máte pouze 12V 1A, můžete mít 3-4 palců reproduktory.Pokud jste nad 19V 5A, žádný problém s 8-10 cm, síla musí být vysoce ceněny.Je-li napětí příliš nízké a zvuk je zesílen, bude to snadno způsobit zkreslení zvuku. Pokud proud je příliš nízká, a ten roh nemůže být vychován, napětí bude stržen, který bude vést k abnormálnímu provozu nebo nekvalitní zvuk.

Doporučuje se používat 18V19V24V napájení s aktuální výše 5A.Pokud máte pouze 9V12V nebo 1A 2A napájení, můžete také použít, ale s nízkým výkonem. Pokud jej používáte, zvolte hlasitost blízko maxima, což může způsobit zkreslení a kvalitu zvuku.

2.Jak vybrat reproduktory?

O typ reproduktoru: běžně používané reproduktory jsou obvykle 4-8 ohmů, mohou být použity.Reproduktory na levý a pravý kanál musí být připojen na plné frekvenci nebo střední a vysoké frekvence, reproduktory s výkonem mezi 20W a 100W.Subwoofer reproduktory nelze připojit běžné reproduktory. Reproduktory se subwooferem reproduktory by měly být připojeny, s výkonem mezi 20-100W.Subwoofer roh musí mít ponor frekvencí nejméně 50 hz.

Pokud váš reproduktor výkon je malý, jako mezi 20W-50W může být také použit, napájecí napětí musí být malé, aby se zabránilo reproduktor spálené po hlasité, jako vybrat si moci pod 15V.Pokud jste 50W-100W reproduktor, nemusíte se starat o hořící roh. Můžete si vybrat 12-24V napájení. Vyšší napětí zvolíte, tím více zvukové energie, nebo se může výstup.Výkon reproduktorů není snadné překročit 100W, jinak to bude mít vliv na kvalitu zvuku.

3.Vstupní Audio režim:

Tam jsou dva audio vstupní režimy pro tento audio zesilovač modul: jeden je Bluetooth vstup a druhý je AUX vstup. Režim Bluetooth je výhodné.Bluetooth může být připojen v obou režimech.Tak dlouho, jak Bluetooth připojení úspěšné, je režim bluetooth a režim bluetooth podporuje automatické zálohování.AUX-li vložit je AUX režim Bluetooth, když je odpojen.To by mělo být poznamenal, že bluetooth připojení tohoto modulu je odpojen při použití režimu AUX.

4.Jak nastavit hlavní objem?

HLAVNÍ - knoflík HLASITOSTI používá se k nastavení HLAVNÍ HLASITOSTI.Právo hlavní hlasitost jde nahoru a doleva hlavní objem jde dolů.Master volume ovlivňuje obě levé a pravé kanály a hlasitost subwooferu.

5.Jak upravit výšku a basů z levého a pravého kanálu?

R&L KANÁLU - BASS korekce pro BASY, pravák BASS enhancement, a levou rukou BASS útlum.Když knoflík je v pořádku-většina poloze, to není zvýšit nebo zmírnit bass.

R&L KANÁL - TREBLE knob slouží k ovládání VÝŠEK, s pravou rukou TREBLE enhancement a levák VÝŠEK útlum.Pokud je knoflík uprostřed, to není zvýšit nebo zmírnit výšek.

Poznámka: při nastavení vysoké a nízké zvuky: když VÝŠEK nebo BASŮ-otáčí téměř maximální, pokud zkreslení zvuku je zkreslený, zisk, VÝŠEK nebo BASŮ je příliš velký. Je nutné se obrátit VÝŠEK nebo BASOVÝ knoflík doleva k nižším ziskem, nebo se obrátit na HLAVNÍ-knoflík HLASITOSTI na pravé straně na levé straně ke snížení celkového OBJEMU.

6.Jak nastavit subwoofer?

SUBWOOFER - ovládání HLASITOSTI HLASITOST SUBWOOFERU.Pravák, hlasitost jde nahoru a levák objem jde dolů.

SUBWOOFER - FREQ knoflík ovládá mezní frekvence SUBWOOFERU.Správnou frekvenci zvyšuje a doleva frekvence snižuje.Frekvenční rozsah je 20HZ-200Hz.

7.To je v pořádku mít malý hlas, ale poté se stává hlas hlasitější, bude fenomén zvuku zákal.

Zvuk je zkreslený, prosím, ztlumit celkovou hlasitost nebo změnit adaptér na vyšší úroveň napětí.

8.To je v pořádku mít hlas malý, ale když dostane hlasitější hlas, bude fenomén zvuku zpoždění.

Pokud vstupní napájení je nedostatečné a napájení je chráněn jeho vlastní občasné selhání napájení, vyměňte napájecí s výkonnější.Nebo síla je příliš velká, zesilovač topení vážně, objevil tepelná ochrana situace, snížení spotřeby energie nebo posílení odvod tepla.

9.Jaké faktory jsou spojeny s kvalitou zvuku?

Kvalita zvuku je nejen v souvislosti s výkonový zesilovač modul, ale také k napájení, zdroj zvuku a celý zvukový systém.V podstatě každý odkaz na zvukový systém bude mít vliv na kvalitu zvuku, mezi nimiž hlavní odkaz je audio přenosové linky, audio napájení, tón obvod, obvod zesilovače, reproduktory a okolní prostředí.Kvalita zvuku je nejlepší, když je zdroj zvuku, napájení, zesilovač modul a reproduktor jsou porovnány.

Rozměry (Šxvxh)) 118x100x22mm/4.6x3.9x0.8v
Původ KN(Původu)
Balíček Ano
Certifikace NIC
Číslo Modelu 77HA1AA201571
Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl hráč
Značka AREOFRGB

Související produkty