SC male do ST ženské Fiber Optic Adaptér - SC/UPC samec ST/UPC ženské spojka Singlemode 9/125

Nový produkt

196.38 Kč

Štítky:

sc spínač, optické spojky, Vlákno, ftth, vlákno, optická spojka, konektor sc upc, SC UPC, UPC, gpon spínač, linksys switch

Tento SC(Muž) ST(Samice) typ optické hybridní adaptér je regulovaný typ vlákna-vložený adaptér konektor, který se podrobí operaci sestřihu a spojení mezi optickými vlákny.

Funkce: Opakovaně až 1000 krát Vysokou přesností a dobrou kompatibilitu Vysoká spolehlivost a stabilita Nízká průchozí útlum, Vysoký návrat ztráty. Souladu s IEC mezinárodní normy.

Specifikace: Hybridní typ adaptéru: SC(Muž) ST(Samice) Vlákno styl: SM 9/125 Vlákna Vložný útlum(db):1310nm útlum: 1310nm>0,3 dB,1550nm>0,5 dB Opakovatelnosti(db): 0,1 dB max. Zaměnitelnost:Méně než 0,20 dB Rukáv Zásuvka Materiál: oxid Zirkoničitý keramické Pracovní teplota: -40 až +80 ° C stupeň. Skladovací teplota: -40 až +85 C stupeň

Obrázky produktu:

Vlákno Typ Single Mode
Typ Konektoru ST/UPC
Číslo Modelu SC-ST
Značka YOUYSI
Původ KN(Původu)

Související produkty