Plné Čipy Lexia3 PP2000 OBD2 Profesionální Diagnostický Nástroj Diagbox V7.83 Firmware 9218165C Pro Citroen/Peugeot s LED Plus

Nový produkt

882.14 Kč

1 131.03 Kč

-23%

Štítky:

obd2 scanner, Peugeot 206, ruční nástroj, diagbox, svítilna led, JAPONSKO, launch x 431, maxicom, citroen xsara picasso, lexia

Plné Čipy Lexia3 PP2000 OBD2 Profesionální Diagnostický Nástroj Diagbox V7.83 Firmware 9218165C Pro Citroen/Peugeot s LED Plus

Top 5 důvodů, proč koupit Lexia3 Plný čipu verze:

1. Nejnovější verze software Diagbox V8.55

Diagbox Verze Prosím, VŠIMNĚTE si ,Lexia pozemku default CD Diagbox VERZE je V7.57,to je nejvíce stabilní funkce a snadné s ním pracovat. Naše Diagbox Suppoting Aktualizovat na Nejnovější Verzi V7.83, pokud u chcete aktualizovat na nejnovější diagbox,prosím, neváhejte nás kontaktovat a my vám pošleme odkaz ke stažení Nejnovější diagbox Verze. (prosím, Odpojit internet při instalaci softwaru,jinak je zařízení poškozené a rozbité)

2. S 4 kabely,podporuje více staré auto modely

3.LEXIA3 Plné Čipy Verze S výkonem Funkce: Pro programování, diagbox podpora základní programování, ale některé programy, jako je auto alarm systému potřebujete uživatelské jméno a heslo účtu, nebudeme dodávat a nemám uživatelské jméno a heslo, jen pro citroen a pro eugeot centrum opravna má uživatelské jméno a heslo, prosím, na vědomí to.

4. Podpora Multi-Jazyk: Lexia 3 PP2000 Software podporovaný jazyk: angličtina, Čínština, němčina, francouzština, Japonština, ruština, Arábie, španělské, turecké, dánské, Íránské, řecké, Izrael, Maďarsko, Indonéština, italština, holandština, norština, polština, portugalština, finština, Slovinština, švédština, čeština, Chorvatsko, Thajské. Lexia3 Diagbox Software podporovaný jazyk: angličtina, německé, francouzské, Japonské, ruské, španělské, portugalské, švédské, turecké, holandské, polské, italské, Maďarsko, řecké, české.

5.Vynikající Plné Čip PCB Deska S Zlatý Okraj,12ks Nové NEC Japonsko Relé,7pcs Optočleny PCB DESKA DISPLEJE

Prodejce Lexia ,lexia 3 PP2000 diagnostický Nástroj pro komplexní Citroen a Peugeot auta diagnostické. Můžete dělat vše, jako autorizovaný dealer nemá. Lexia, lexia 3 PP2000 diagnostika software umožňuje provádět kompletní diagnostiku všech od roku 1995 až současné modely. Diagnostika Lexia ,lexia 3 PP2000 se provádí přes OBD2 konektor (který se nachází poblíž volant), nebo prostřednictvím specifických pro výrobce konektor (pouze starší auta, pre-2001). 1.Lexia ,lexia 3 PP2000 je kompatibilní s pro automobily včetně Citroen: C1,C2,C3,C4,C6,C8,C-CROSSER,NEMO,BERLINGO,JUMPY,JUMPER,pro AX,SAXO,BX a tak dále. Ale věnujte, prosím, pozornost, podle zkušenosti našich zákazníků, tato položka nemůže funguje dobře na C5 nové modely. 2.Lexia ,lexia 3 PP2000 je kompatibilní s většinou pro vozy Peugeot od roku 1995,ale to nemůže fungovat dobře s Peugeot 307 po rok 2004.Pokud máte dva typy auta, věnujte, prosím, pozornost, prosím, podívejte se s námi před první nákup. 3.Lexia ,lexia 3 PP2000 se provádí přes OBD-II konektor (který se nachází poblíž volant), nebo prostřednictvím specifických pro výrobce konektor (pouze starší auta, pre-2001).

Lexia 3 PP2000Supported Funkce:

Na rozdíl od jiných univerzální auto nástroje skeneru, které pouze číst kódy poruchy, tento software provádí téměř VŠECHNY funkce jako diagnostický nástroj původního dealera. Naše diagnostické rozhraní obsahuje K-Line multiplexor, CAN-BUS rozhraní a SAE J1850 autobus (oba PWM a VPW).

1. Přečtěte Si Identifikační

Zobrazuje kompletní identifikaci řídící jednotky, např. číslo dílu, software/hardware verzi, výrobce, atd.

2. Přečtěte Si Chybové Kódy

Zobrazí všechny uložené a čekající kódy poruchy s kompletní popis (např "Rail tlak - příliš nízký tlak").Program podporuje tisk sestavy nebo kopírovat do schránky.

3. Jasné Chybové Kódy

Tato funkce vymaže všechny uložené chybové kódy a další diagnostické informace.

4. Auto-Scan (Kompletní Auto Scan/Zkouška)

Detekuje všechny Ecu (řídící jednotky) nainstalované v autě a přečte všech diagnostických chybových kódů.

5. Naměřené Hodnoty

Program zobrazuje live Data jako Otáčky Motoru, napětí Baterie, Kyslíková sonda, Teplota Chladicí kapaliny, atd. Hodnoty lze zobrazit v grafu, 9 hodnot najednou, nebo plný výčet (všechny naměřené hodnoty). Protokolování do souboru je také podporován, což umožňuje v režimu offline analýzu.

6. Test Akčního Členu

Pohon test aktivuje konkrétní pohonu (např. zapnout palivové čerpadlo, zamknout/odemknout volant, zamknout/odemknout dveře, odříznout paliva, atd.)

Aktualizace K Dispozici CD/Stáhněte si Weblink
Verze Softwaru V7.83 Diagbox
Název Modelu lexia pp2000
Poznámka Prosím, odpojte připojení a Odpojení WIFI
Vrcholem Plné Čipy Plnou Verzi
Verze Hardwaru 921815C
Jazyk Turečtina
Lexia3 Verze V25
Funkce Profesionální Diagnostický Skener
Certifikace CE
Počítačový systém Win XP/Win 7 32bits(Reálný Systém)
Značka Oxchelod
Původ KN(Původu)
PCB Deska 7pcs Opcouplers a 12ks NEC Japonsko Relé
Typ Položky Kód Čtenáře & Scan Tools
PP2000 Verze v48
Aktualizace Softwaru Ano
Použitelné Pro Citroen pro Peugeot

Související produkty