TNMG160402 TNMG160404 TNMA 160408 PCD, CBN, Diamant, Kubický nitrid bóru Deska Vloží Vnější Soustružení Nástroj Nůž CNC Soustružnické Nástroje

Nový produkt

187.77 Kč

264.43 Kč

-29%

Štítky:

diamond brousit kola, řezačka plechu, anti fog liquid, tnmg160404 těžké, výfukové potrubí, cbn vložit, bor carbid, tnmg160404, soustruh vložky, apmt1135

milý příteli, pokud nemůžete najít, co potřebujete ,řekněte mi prosím, Tento odkaz je potřeba vybrat si své vlastní modely potřeb

Kubický nitrid bóru (CBN)

1.Rozsah použití: 1. Broušení a hrubé broušení wolframu, wolframu a molybdenu a dalších vysokorychlostních ocelí, zejména vanadiové slitiny oceli, kobaltové slitiny oceli a speciální rychlořezné oceli frézy. 2. Jemné broušení a finální broušení přesných dílů vyrobena z tepelně odolné oceli, nerezové oceli a high-tvrdost legované konstrukční oceli. Tyto části nelze získat s vysokou přesností vzhledem ke spotřebě nebo neomalenost brusných nástrojů vzhledem k použití běžné brusné nástroje. 3. Broušení různých materiálů díly citlivé na lokální tepelný stres a tepelný šok. 4. Jemné broušení a finální broušení velkých přesné obrobky (stroje, vodítka, vysoce přesné obráběcí stroje). Tyto obrobky mají sklon způsobovat velké tepelné deformace vzhledem k vysoké broušení teploty, není-li k dosažení vysoké přesnosti. 5. Dokončovací a konečné broušení obrobků (nástroje a mikro-ložiska části) hromadně vyráběných na automatických a poloautomatických obráběcích strojů. 6. Broušení nástroje vyžadují broušení složitých profilových obrobků (pinčů, brože, high-přesné zařízení, mistři, údery) s dobrou úhlové zadržení. 7. Profil broušení závitu kleště a závitové kalibry (pásky, závit válce, závit plug měřidla, atd.). 8. Super-dokončení obtížné-to-machine tepelně odolné oceli obrobků. 9. Broušení jiných oceli, kalení nástrojů

10.Zpracování Tvrdost: HRC55-HRC65

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem. Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze. Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám agre pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí . Způsobil zbytečné potíže,- zdarma . 3 . Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele . Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované . To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný ! Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží. Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných. Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

Povlak Další
Tvrdost HRA92.8
Číslo Modelu TNMG
Původ KN(Původu)
Značka KAVTECNC NÁSTROJE
Použití Vnější Soustružení Nástroj
Materiál Karbid Wolframu

Související produkty