5.2" Pro Huawei Honor 8 LCD Displej, Digitizér Dotykové Obrazovky S Rámeček Pro Huawei FRD-L19 FRD-L09 FRD-L14 LCD Náhradní Díly

Nový produkt

501.35 Kč

659.72 Kč

-25%

Štítky:

witech 2, 8s čest, huawei foto, honor8 lite, čest, displej pro honor 8a, zobrazení čest v9, zlato 8a dotykový displej, čest 5 cam, sm g950f

Teplé Tipy:

1.Jakmile položky dorazila,zkontrolujte, že produkty jsou v dobrém stavu.Pokud je jakékoliv poškození obalu,prosím, přijměte to a dejte nám svůj názor okamžitě.Když jsi otevřel balíček , prosím, střílet rozbalení video.

2.LCD displej musí být testovány před instalace. (Pouze odkaz na LCD na desce pro testování). Neinstalujte LCD obrazovku před testováním.

3.Pokud máte problém s výrobkem v průběhu zkoušky.Musíte poskytnout skutečné fotografie, videa a další důkazy,a to zejména "MS" label prokázat, že jste výrobek zakoupili.Pak budeme poskytovat Náhradu / Náhrady služby.

4.Před instalací na displej, prosím, vyjměte baterie, buďte opatrní během instalace.Netahejte na IC, které se nachází na flex kabelu.

5.Pokud se na displeji LCD poškozené po instalaci, budeme poskytovat náhradní služby a souhlasím s tím, aby kupující výrobek vrátit k výměně. Nicméně, náklady na vrácení zboží, musí být zaplacena kupujícím.

6.Nabízíme 6 měsíců záruka na výrobek. Ale tyto situace nejsou záruka.

(1)Uměle poškození

(2) chyby Instalace

QC
Item1
Materiál IPS
Kompatibilní Značka Huawei
Velikost
Dotkněte Typ Obrazovky Kapacitní Displej
Záruka
Místo dodání
Typ LCD a Touch Screen Digitizer
Usnesení
Značka Huawei
Balení
LCD Kit Ano
Položka Stav Nové
Číslo Modelu Pro Huawei Honor 8 LCD
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Displej > 3"

Související produkty